Aktualitātes; Svarīga informācija klientiem!

Cienījamie klienti un apmeklētāji! Mums ir pārtraukums darbā, sakarā ar Interneta veikalu pārtaisīšanu. Paziņojām par izmaiņām mūsu mājas lapā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Citi aksesuāri

Šķirošana:
Lapusē:
Skats:Saraksts / Siets
{**}
Neitrālo monētu lapu marķēšanai. Apzīmējumi visām eiro valstīm un Vācijas monētu kalšanas vietām, skaitļi sējumiem (I-XII) un gadiem (1999-2024). 24 eiro valstu karogu komplekti, pundurvalstu Sanmarīno, Vatikāna, Monako un Andoras, kā arī 2 Eiropas karogi.
3.80€
Zvaniet mums
{**}
Elektroniskie svari ar digitālo displeju. Maksimālais svars: 500 g Precizitāte: 0.1 g
35.00€
Zvaniet mums
{**}
Digitāls bīdmērs ar mērīšanas diapazonu līdz 150 mm. Nulles iestatījumu ir iespējams iestatīt jebkurā mērīšanas stāvoklī.  Mērīšanas diapazons: 0 - 150 mm (0 - 5 7/8 ") Mērīšanas vienības: 0.1 mm Precizitāte: 0,1 mm Barošana: ar saules bateriju un/ vai  ar 1 x CR2016 (iekļauta komplektācijā).
22.50€
Zvaniet mums
{**}
Kabatas izmēra Elektroniskie svari LIBRA 100 ar apgaismotu LCD ekrānu. Vāciņš svēršanas platformas aizsardzībai Iespēja izvēlēties mērvienības: gr, oz, ozt, dwt, ct, gn Baterijas x2 CR2023 (komplektā).Auto izslēgšanas funkcja  Maksimālais svars: 100 g Precizitāte: 0.01 g Izmērs: 64 x 116x 17 mm
27.50€
Zvaniet mums
{**}
Kabatas izmēra Elektroniskie svari LIBRA Mini ar apgaismotu LCD ekrānu. Vāciņš svēršanas platformas aizsardzībai Iespēja izvēlēties mērvienības: gr, oz, ozt, dwt, ct, gn Baterija CR2023 (komplektā) Auto izslēgšanas funkcja Maksimālais svars: 100 g Precizitāte: 0.01 g Izmērs: 45 x 76x 13 mm
24.95€
Zvaniet mums
{**}
Universāla izmēra, augstas kvalitātes cimdi monētu apskatei. Tie ir dabīgi, t.i. Nebalināti - 100% kokvilnas. Jūsu monētas ir pelnījušas, ka ar tām rīkojas uzmanīgi! Šie kokvilnas cimdi nodrošina monētu virsmas labāko aizsardzību. Cimdi arī brīnišķīgi aizsagās arī citas lietas, piemēram, foto materiālus, papīra naudas kolekcijas, amatniecības vai mākslas darbus, kā arī dārgmetālu preces, kas jutīgas pret cilvēka pieskārieniem. Lai maksimāli minimizētu pieskaršanās laikā nodarīto kaitējumu monētām, ir jāievēro arī roku personiskā higiēna, t.i. rokām jābūt tīrām. Šie vieglie, baltie cimdi ir no 100% kokvilnas un piemēroti lielākajai daļai roku. Šiem cimdiem iespējami desmitiem pielietojumu: darbībām ar zeltu un sudrabu; aizsargā rokas, veicot dažādus amatniecības projektus; aizsargā produktus no pirkstu nospiedumiem, veicot pārbaudes darbus vai iepakojot; uzlabo roku krēma absorbāciju, ja pirms gulētiešanas iesmērē rokas, cimdi pasarā no krēma izsmērēšanās gultas veļā; aizsargā rokas veicot dažādus mājsaimniecības tīrīšanas darbus, piemēram, putekļu slaucīšanu; piemērots darbībām ar markām, fotogrāfijām, fotonegatīviem, dārgakmeņiem, juvelierizstrādājumiem, kristāliem, mākslas darbiem, sudrabu; noderīgi strādājot ar prezentācijas plēvi, negatīviem vai slaidiem; strādājot ar atklātnēm un citiem papīra kolekciju priekšmetiem.
3.00€
Zvaniet mums
{**}
Weekly calendar: 7 days per page  One page per week for notes With public holidays of 58 countries Three-year overview Features lots of extra information for coin collectors:  addresses of coin museums and coin collections from around the world, dates of international trade fairs for 2017, the 2017 coin issue programs of various countries, a glossary, capsule advice, etc.  12 exciting, funny and educational stories about coin collecting  152 pages, English  Page format: 145 x 210 mm (5 ¾ x 8 ¼")  Incl. bookmark
9.95€
Zvaniet mums
{**}
Lapas priekš banknoteim no PVC. Imērs: 210 x 127 mm (W/H).
0.15€
Zvaniet mums
{**}
Velveta transportēšanas somiņa 24 monētām līdz 50 mm diametrā vai monetam QUADRUM kapsulās. Monētas somiņa-rullis ir izgatavots no augstas kvalitātes mīksta zīda materiāla, tai ir divas siksnas ar sprādzi. Šajā somiņā ir iespējams glabāt 24 monētas līdz 50 mm diametram. Tur var novietot monētas kapsulās vai monētas QUADRUM kapsulās. Monētu somiņa - rullis ir īpaši piemērots tieši monētu pārvietošanai, jo tas neaizņem daudz vietas, nepievērš lieku uzmanību, kā arī droši pasargā monētas. Izmēri (atvērtā veidā): 600 x 300 mm.
29.95€
Zvaniet mums
{**}
Mīksta, no ļoti smalki austiem augstas kvalitātes materiāliem. Pēc tīrīšanas ar šo lupatiņu monētas spoži spīd. Nav ieteicams pulēt ar šo drānu tīras raudzes monētas (investīciju monētas). Šāda veida monētas būtu jāsaglabā neskartas. Objektiem, kas nav piemēroti pulēšanai, izmantojot šo spodrināšanas drānu, iesakām LEUCHTTURM monētu tīrīšanas līdzekļus vai elektrisko ultraskaņas tīrīšanas līdzekli.
4.30€
Zvaniet mums
{**}
Tīrīšanas šķidrums vara  izstrādājumiem, monētam. Drošs un pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis, kas, pareizi lietojot, neatstāj ietekmi uz veselību, apkārtējo vidi un saudzīgs pret monētām. Iepakots 150 ml iepakojumā.
7.95€
Zvaniet mums
{**}
Drošs un pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis, kas, pareizi lietojot, neatstāj ietekmi uz veselību,apkārtējo vidi un saudzīgs pret monētām. Iepakojums 200 ml
8.20€
Zvaniet mums
{**}
Tīrīšanas šķidrums dažādu metālu, monētam. Drošs un pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis, kas, pareizi lietojot, neatstāj ietekmi uz veselību,apkārtējo vidi un saudzīgs pret monētām. Iepakojums 200 ml
7.95€
Zvaniet mums
{**}
Tīrīšanas šķidrums misiņa izstrādājumiem, monētam. Paredzēts arī niķeļa un bronzas izstrādājumu un  monētu tīrīšanai.  Drošs un pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis, kas, pareizi lietojot, neatstāj ietekmi uz veselību,apkārtējo vidi un saudzīgs pret monētām. Iepakots 150 ml iepakojumā.
7.95€
Zvaniet mums
{**}
Tīrīšanas šķidrums sudraba izstrādājumiem, monētam. Drošs un pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis, kas, pareizi lietojot, neatstāj ietekmi uz veselību,apkārtējo vidi un saudzīgs pret monētām. Iepakojums 150 ml
7.95€
Zvaniet mums
{**}
Tīrīšanas šķidrums zelta izstrādājumiem, monētam. Drošs un pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis, kas, pareizi lietojot, neatstāj ietekmi uz veselību,apkārtējo vidi un saudzīgs pret monētām. Iepakots 200 ml iepakojumā.
8.20€
Zvaniet mums
{**}
Ultravioleto staru lampa, fluorescences noteikšanai. Šī ultravioletā lampa ietver sevī divas funkcijas vienlaicīgi – ideāli piemērota fluorescējošo un arī fosforescējošo šķiedru kontrolei uz pastmarkām, naudaszīmēm, kredītkartēm vai citiem dokumentiem.
12.50€
Zvaniet mums