Aktualitātes; Svarīga informācija klientiem!

Cienījamie klienti un apmeklētāji! Mums ir pārtraukums darbā, sakarā ar Interneta veikalu pārtaisīšanu. Paziņojām par izmaiņām mūsu mājas lapā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Kapsulas, holderi

Šķirošana:
Lapusē:
Skats:Saraksts / Siets
{**}
The premium ULTRA coin capsules are made of very scratch-resistant and extra clear acrylic. The rimless capsules are available for all common coins with a diameter of 25,75 mm. Secure locking, yet easy to open.
0.40€
Zvaniet mums
{**}
Lapas priekš banknoteim no PVC. Imērs: 210 x 127 mm (W/H).
0.15€
Zvaniet mums
{**}
Drošai iekapsulētu monētu glabāšanai iesakām šo monētu kastīti, kas ir izgatavota no metāla. Atlasa melna auduma apdare, kas līdzinās ādas apdarei, piešķir kastītei īpaši cēlu izskatu. Vāka iekšpuse ir polsterēta ar baltu spilventiņu un atlasa lenti, kas kalpo, lai būtu saskaņots ar iespējamo sertifikātu. Pateicoties tam, ka kastīte ir veidota no metāla, tā ir īpaši piemērota ceļošanai. Līdzi paņemtā monēta tiks maksimāli pasargāta no apkārtējās vides ietekmes un ceļošanas laikā nebūs jāuztraucās, ka kastīte tiks nejauši krītošas ceļa somas saspiesta vai salauzta. Monētu etvija NOBILE 1QUADRUM, 50x50 mm paredzēta QUADRUM Ø 14 - 50 mm monētu kapsulu glabašanai. Kastītes izmēri: 65 x 65 x 26 mm.
5.50€
Zvaniet mums
{**}
Quadrum Intercept - kvadrātveida monētu kapsulas ar aktīvu aizsardzību pret monētu apsūbēšanu. Četrstūra formas caurspīdīgas monētu kapsulas QUADRUM Intercept ir izgatavotās  no kvalitatīvas plastmasas,kas pasargā monētas no skrāpējumiem.Kapsulu iekšienē ir  ieliktnis, kas ir izstrādāts no īpaša materiāla, kas neitralizē kaitīgās atmosfēras vielas kapsulā. Quadrum monētu kapsulās ar šo inovatīvo materiālu Jūsu monētas būs uzglabātas nekorozīvā mikroklimatā. Quadrum Intercept monētu kapsulu priekšrocības: ▪ Aktīva aizsardzība pret apsūbēšanu līdz pat 15 gadiem ▪ Piemērotas dažāda diametra monētām no 14 līdz 41 mm ▪ Tāds pats ārējais izmērs kā standarta kvadrātveida kapsulām ▪ Kapsulās perfekti ieguloši melnie ielikņi, kas nesatur skābes un ķīmiskos mīkstinātājus ▪ Kristālskaidrs, pret skrāpējumiem izturīgs plastmasas ietvars nodrošina optimālu Jūsu monētu aizsardzību ▪ Īpaša grope vieglākai kapsulas atvēršanai   Kapsulas izmērs: 50 x 50 x 6.25 mm.    
0.90€
Zvaniet mums
{**}
Četrstūra formas, caurspīdīgas monētu kapsula no kvalitatīvas plastmasas, pasargā monētas pret skrāpējumiem. Kapsulas komplektācijā ietilpst melns ieliktnis, kas piemērots monētām ar 50 mm diametru. Pateicoties ārējai malu gropei, kapsulu ir viegli atvērt un arī cieši noslēgt, kas pasargās Jūsu monētas no mitruma un gaisa nelabvēlīgās ietekmes.     Kapsulas izmērs: 50 x 50 x 6.25 mm.
1.00€
Zvaniet mums
{**}
Apaļas,caurspīdīgas monētu kapsulas no kvalitatīvas plastmasas,pasargā monētas pret skrāpējumiem.
0.30€
Zvaniet mums
{**}
Drošai iekapsulētu monētu glabāšanai iesakām šo monētu kastīti, kas ir izgatavota no metāla. Atlasa auduma apdare, kas līdzinās ādas apdarei, piešķir kastītei īpaši cēlu izskatu. Vāka iekšpuse ir polsterēta ar baltu spilventiņu un atlasa lenti, kas kalpo, lai būtu saskaņots ar iespējamo sertifikātu. Pateicoties tam, ka kastīte ir veidota no metāla, tā ir īpaši piemērota ceļošanai. Līdzi paņemtā monēta tiks maksimāli pasargāta no apkārtējās vides ietekmes un ceļošanas laikā nebūs jāuztraucās, ka kastīte tiks nejauši krītošas ceļa somas saspiesta vai salauzta. Kastītes izmēri: 65 x 65 x 26 mm.
4.95€
Zvaniet mums
{**}
Baltie pašlīmējoši  kartona monētu holderi. Izmērs 50 x 50 mm    
0.12€
Zvaniet mums
{**}
Melnie pašlīmējoši  kartona monētu holderi. Izmērs 50 x 50 mm
0.15€
Zvaniet mums
{**}
Plastmasas konverti monētām ar diametru līdz 50 mm. 
0.20€
Zvaniet mums
{**}
Skavojami kartona monētu holderi.
0.07€
Zvaniet mums